Ga direct naar de productinformatie
SP3500
€4.659,00
400V driefasige zware commerciële schuifpoortmotor, 3.500 kg, 10,5 m/min.
BFT Artikelnummer : P925207 00001
BFT Artikelnummer : P925207 00001
Artikelkenmerken
| Motor Voltage | 400V |
| Blokkering | Mechanisch |
| Eindschakelaar | Electro mechanisch |
| Snelheid | 10 m/min |
| Max. poort gewicht | 3500 kg |
| Voeding bord | 400V |
| Gebruiksfrequentie | hoog-intensief |
| Tandlat Module | 6 |