Ga direct naar de productinformatie
DEIMOS ULTRA BT B600 kit
€902,50
Deimos Ultra BT B600 24V DC schuifpoortmotor, 600 kg, 12 m/min. Kit bevat:
- interne besturingsunit - 2 x Mitto vierknopszenders - paar Desme A15 fotocellen - RADIUS B LTA 24 R1 knipperlicht.
BFT Artikelnummer : R925377 00002
- interne besturingsunit - 2 x Mitto vierknopszenders - paar Desme A15 fotocellen - RADIUS B LTA 24 R1 knipperlicht.
BFT Artikelnummer : R925377 00002
Artikelkenmerken
| Motor Voltage | 24V |
| Blokkering | Mechanisch |
| Eindschakelaar | Magnetisch |
| Snelheid Schuifpoort | 12 m/min |
| Max. poort gewicht | 600 kg |
| Voeding bord | 230V |
| Gebruiksfrequentie | intensief |
| Tandlat Module | 4 |