Ga direct naar de productinformatie
ICARO VELOCE SMART AC A1000
€1.747,00
230V schuifpoortmotor, veereindschakelaar, 1.000 kg, SNELLE WERKING (25 m/min).
BFT Artikelnummer : P925256 00002
BFT Artikelnummer : P925256 00002
Artikelkenmerken
| Motor Voltage | 230V |
| Blokkering | Mechanisch |
| Eindschakelaar | Veer |
| Snelheid Schuifpoort | 25 m/min |
| Max. poort gewicht | 1000 kg |
| Voeding bord | 230V |
| Gebruiksfrequentie | hoog-intensief |
| Tandlat Module | 4 |