Ga direct naar de productinformatie
ICARO ULTRA AC A2000
€1.514,00
230V schuifpoortmotor, extreem intensief gebruik, magnetische eindschakelaar, 2.000 kg, 9 m/min.
BFT Artikelnummer : P925238 00002
BFT Artikelnummer : P925238 00002
Artikelkenmerken
| Motor Voltage | 230V |
| Blokkering | Mechanisch |
| Eindschakelaar | Magnetisch |
| Snelheid Schuifpoort | 9 m/min |
| Max. poort gewicht | 2000 kg |
| Voeding bord | 230V |
| Gebruiksfrequentie | extreem intensief gebruik |
| Tandlat Module | 4 |